באתר תורה היום תוכלי ליהנות ממגוון שיעורי תורה בווידאו של מיטב הרבניות של זמננו כמו: ימימה מזרחי ,נועה ירון דיין ,רונית ברש . בתורה היום, נעשה כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את האתר מדי שבוע ולהביא עבורך את שיעורי התורה המעניינים והמרתקים ביותר השבוע. אתר 'תורה היום' הוקם ללא שום מטרת רווח אלא לשם קידוש שם שמיים וזיכוי הרבים, שיעורי התורה המוצגים באתר אינם שייכים לנו ואין לנו את הזכויות עליהם, כל מה שאנחנו עושים הוא לאגד עבורך את שיעורי התורה בצורה נוחה. נשמח מאוד אם תוכלי לשתף דף זה למען זיכוי הרבים.

ימימה מזרחי

ימימה מזרחי

הרבנית מזרחי מתגוררת בשכונת נחלאות בירושלים. הרבנית ימימה מזרחי היא אחת הרבניות המבוקשות והפופולאריות ביותר בציונות הדתית. בשירות הלאומי לימדה באולפנת חורב וסייעה לקשישים. הרבנית מזרחי כיום מלמדת בחמישה מוסדות שונים לנשים ובלוח האירועים קיימים הפרטים על שיעורי התורה

רונית ברש

רונית ברש

מדי ערב יוצאת הרבנית ברש לזיכוי הרבים ומעבירה הפרשות חלה, שיעורי תורה ודברי התחזקות על פי תורתו של רבנו נחמן. הרבנית רונית ברש מפעילה קו לאומן וזוכה לשהות במחיצת הצדיק כמה פעמים במשך השנה.הרבנית מוסרת נפשה למען בנות ישראל בפתרון בבעיות שלום בית,זיווגים, בייעוץ ובהכוונה מתוך שמחה אמיתית.