מוהל מוסמך לברית מילה רפואית הלכתית

מזל טוב!

כאן הרב עקיבא, מוהל רופא מוסמך ע"י הרבנות הראשית ומשרד הבריאות. לאחר ניסיון של מאות בריתות אשמח ללוות גם אתכם ברגעים המרגשים בהם אתם זוכים להכניס את בנכם בברית, בברית מילה מקצועית ורגועה ע"פ כל כללי ההלכה והרפואה.

השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו כעת.

היכנסו למאמרים למידע נרחב על ברית מילה.

אחרי 9 חודשים של הריון ,הגיע הרגע המיוחל בו הרך יצא לאויר העולם , אך טבעי הוא שכל הורה מעלה חששות מוצדקים לבריאות בנו לפני טקס ברית המילה ,זה טבעי מאוד.

כל הורה מעוניין שטקס הברית יעבור בהצלחה ללא תקלות ובמינימום כאב לרך הנולד לכן הם מחפשים מוהל מומלץ לביצוע ברית המילה.

בשנים האחרונות נכנס לתודעה אפשרות של קיום ברית מילה ע"י מוהל רופא ,זה דבר הגיוני אך יש לזכור שלא כל רופא כירורג עבר הסמכה ספציפית לברית מילה ולרוב מוהל מוסמך מקיים יותר בריתות מאשר רופא רגיל ואין ספק שהניסיון הוא זה ההופך את הפעולה עצמה למקצועית, מהירה, ובמינימום כאב לרך הנולד ראיתי לנכון להדגיש מספר נק' חשובות:

  • ניתן לאלחש את מקום הברית ע"י משחת רפואית emla אשר אותה תוכלו למרוח כשעה לפני הברית . מדובר באלחוש מקומי בלבד אשר בטוח לשימוש.
  • כמו כן סמוך לברית המילה עצמה אני נותן לרך הנולד מספר טיפות הומאופטיות בלבד, אשר מטרתן להרגיע ניתן גם להסתפק בשימוש בתירוש או מי סוכר.
  • חשוב לציין שבתור מוהל רופא מוסמך ע"י משרד הבריאות אני משתמש במערכת כלים נפרדת וסטרילית לחלוטין לכל ברית, כך שגם אם אתם הברית החמישית לאותו יום, את בנכם אמול במערכת כלים סגורה וסטרילית הכוללת סכין מילה חד פעמית , וכן את שפורפרת המציצה.
  • אשר גם כן סטרילית מיותר לציין שהדבר מונע הידבקות במחלות כגון הרפס וכו' מפי המוהל לתינוק.
dsc_0663
dsc_0881
5
3
1
dsc_0883

כל המוזכר בעמוד זה נלקח מתוך אתר הרב עקיבא ונכתב על דעתו . הפרטים המובאים כאן מתפרסמים ללא תועלת או רווח כלשהו אלא מתוך מחווה לכבוד הרב על פועלו