ברוכים הבאים לאתר תורה היום

אתר 'תורה היום' הוקם ועלה לאוויר מתוך רצון לרכז את שיעורי התורה הרבים הנמצאים באזור המרכז ובכלל. כיום, ברוך השם, בכל פינה מתקיים שיעור תורה ואנו זוכים להאדיר שמו של הקדוש ברוך בעולם. בכדי להקל על היהודים היקרים הכמהים לשמוע דברי תורה הקמנו את האתר ובו לוח אירועים המסדר בצורה נוחה ופשוטה איזה שיעור תורה מתקיים? , היכן? , מתי? ומי הרב המוסר אותו? . לשימושכם מבחר שיעורי תורה לצפייה ואנו פועלים להגדיל את המאגר ולגוון בשיעורים של כל הרבנים מכל הזרמים. אשרינו שזכינו בדור שלנו שבכל מקום ומקום ובכל יום ויום מתקיים שיעור תורה לקירוב הלבבות ולהחדרת אור התורה.

נשמח לקבל מידע על שיעורי תורה ונדאג לפרסמם בלי נדר בלוח האירועים. פרטים על שיעורי תורה ניתן לשלוח למייל הבא : samuelhalevi@gmail.com

אנו מבקשים בפניה שכזאת לציין את הפרטים הבאים :

שם הרב
מיקום מדויק של השיעור כולל כתובת
שעה בה השיעור מתקיים
לציין אם מדובר בשיעור קבוע או חד פעמי

אתר 'תורה היום' הוקם בהתנדבות ולא למטרת רווח אלא מתוך מטרה לקידוש שם שמיים וזיכוי הרבים, רצון להפיץ מעיינות תורה החוצה ולפרסם שיעורי תורה המתקיימים במקומות השונים. חשוב לציין שעל כל גולש באתר האחריות הבלעדית לוודא את קיום האירוע מול הגוף האחראי לו ולאתר 'תורה היום' אין כל אחריות לקיום שיעור כזה או אחר. אם חלילה נוצרה עגמת נפש בשל ביטול שיעור תורה או פרטים שנמסרו אשר אינם מדויקים אנו מתנצלים על כך מראש .

תודה רבה ליצחק היגרי ולמערכת הד העיר על הפרסום השבועי שמעניקים לנו. 

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה וב"ה שנזכה לגאולה השלמה ולביאת משיח צדקנו במהרה בימינו אמן

בעזרת השם נעשה ונצליח

תורה היום