17 בדצמבר 2018 @ 20:30
מתי:
2018-12-17T20:30:00+02:00
2018-12-17T21:00:00+02:00
בית הכנסת לכו נרננה
הרצל 5
רעננה
ישראל
היכן:

הרב אריק נווה

מרכז נווה קדשך – רעננה

 

כל יום שני ברעננה
חכמת הקבלה – שיעור לגברים בלבד
בשעה 20:30

לפני כחמש שנים נפתח לנו פתח מופלא לעולם של אהבה ואמת בהדרכתו של הרב אריק נווה.
הרב מקדיש מזמנו מספר שעות בכל שבוע ומוביל אותנו במשעולי פנימיות התורה. אנחנו לומדים מהי אחדות, מהי אהבת ישראל, מה באמת המשמעות העמוקה של "ואהבת לרעך כמוך".
לאורך השנים למדנו ביחד את פנימיות ההצלחה, זוגיות, התמודדות עם משברים, פרשות השבוע על פי הסוד, משמעות החגים, תורה ומדע, סודות הבריאה ועוד. היום אנחנו בעיצומו של לימוד "שיר השירים", כאשר הרב אריק מלמד אותנו פסוק פסוק בעזרת המפרשים רש"י ו"נר לרגלי". בנוסף מעביר הרב סדרת שיעורים מרתקת, כיצד ביכולתנו לשנות את מציאות חיינו האישית, המשפחתית והחברתית. לאט לאט התגבשה קבוצה מיוחדת מאוד, תומכת ואוהבת.
מי שגילה את האוצר כבר לא יכול לוותר עליו, וכך גדלים המעגלים כאשר כל אחד ממשיך את ההשפעה ונהיה עמוד של אור בביתו ובחברה שלו. הרב מספק לנו אוזן קשבת ותומכת ומלווה אותנו אישית וקהילתית. למדנו כאן מספר שנים גם שיעורים לנשים מרתקים במיוחד עם הרבנית חנה שני נווה זצ"ל. התעמקנו בסוד האשה, פרשות השבוע, תומר דבורה, תיקון המידות, התפתחות אישית ועוד. לאורה נפתחו לנו הזדמנויות לעשיית חסד ולהשתתפות בשורה ארוכה של מעשי נתינה והשפעה.
בימים אלו נפתחת מדרשה לנשים ללימוד תורה, נביאים, כתובים לעילוי נשמתה של הרבנית זצ"ל. השיעורים יועברו על ידי הרב אריק נווה.

קצת על בית הכנסת שלנו
השיעורים מתקיימים בבית כנסת "לכו נרננה" שנמצא ברח' הרצל 5 ברעננה. זהו בית כנסת המשלב תפילה ושיעורי תורה. יש בו אוכלוסיה מגוונת של מתפללים. אפשר לשמוע דוברי עברית, אנגלית, צרפתית וספרדית ויש בו פעילויות של עזרה הדדית לקהילה ולתושבי העיר.

הרב אריק נווה
הרב אריק נווה
נווה קדשך
נווה קדשך